new-logo.png

Mokykloje paminėjome Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26 d. Pagramančio pagr. mokykloje paminėjome Europos kalbų dieną. Mokiniai jai pradėjo ruoštis jau prieš savaitę – dailyraščiu rašė anekdotus anglų k., juos vertė į lietuvių ir rusų k., piešė Europos šalių vėliavas, domėjosi , kaip galima pasisveikinti kitomis kalbomis.

Antradienį oras buvo puikus, todėl paminėjimas vyko mokyklos kieme. Pagramančio bibliotekininkė V. Bartušienė trumpai priminė šios šventės atsiradimo istoriją bei reikšmę, paragino vaikus išmokti kuo daugiau užsienio kalbų. Po to mokiniai pasikartojo savo žinias klijuodami plakatą bei kreidelėmis ant asfalto piešdami Europos šalių vėliavas.

Dėkojame bibliotekininkei V. Bartušienei bei mokytojams, padėjusiems mokiniams pasiruošti.

Mokytoja R. Bandzinienė

Tauragės rajono savivaldybė

Švietimo ir mokslo ministerija

Tauragės rajono policija