new-logo.png

VALANČIUKŲ  EKSKURSIJA Į MOSĖDĮ

2017-09-25

katalikų tikybos mokytoja Viktorija Juknaitė – Davidavičė

Pagramančio pagrindinė mokykla dalyvauja Marijampolės vyskupo Motiejaus Valančiaus blaivystės sąjūdžio projekte „Ateik ir pakviesk draugus“.

Atsiliepdami į kvietimą atvykti į Žemaitijos valančiukų renginį, rugsėjo 22 d. Pagramančio pagrindinės mokyklos vyresnieji valančiukai kartu su Tauragės Tarailių progimnazijos valančiukais  vyko į Skuodo r. Mosėdžio gimnaziją. Ten mokiniai dalyvavo Lietuvos valančiukų konferencijoje „20 metų vyskupo M. Valančiaus pėdomis“ skirta Lietuvos 100 – mečiui pažymėti. Po konferencijos visi valančiukai buvo pakviesti rinktis kūrybines dirbtuves: dailę, rankdarbius, diskusijas, keramiką, dainavimą ar tautinius šokius. Apsilankėme įspūdingame Mosėdžio akmenų muziejuje. Kretingos r. Nasrėnų kaime aplankėme vyskupo Motiejaus Valančiaus tėviskę, sodinome ąžuoliuką Lietuvos šimtmečiui atminti ir į dangų paleidome balandžius.

Ši ekskursija buvo labai prasminga, turininga, paliko neišdildomų įspūdžių ir suteikė gerų emocijų.

Tauragės rajono savivaldybė

Švietimo ir mokslo ministerija

Tauragės rajono policija

Tauragės policija